KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1276 m2 , okres Šumperk

Stavební parcelaStavební parcela
631 000 Po slevě.
Lokalita
Okres Šumperk
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1258
Datum vložení 19.06.2024
Datum aktualizace 10.07.2024
Prodej pozemku k bydlení, 1425 m2, Bušín
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej pozemku k bydlení, 1425 m2, Bušín

Hledáte vhodný pozemek ke stavbě nemovitosti k bydlení v obci Bušín? Případně pozemek v souladu s územním plánem obce ke stavbě rodinného domu nebo stavby k rekreačnímu využití jen jako investici do budoucna? Pokud ano, tak věnujte pozornost této nabídce. Předmětný rovinatý pozemek je zajímavý jak jeho cenou a větší rozlohou k účelu využití, ale i třeba jeho přístupem z veřejné komunikace I. třídy nebo přes přilehlou komunikaci místní. Z hlediska případného rizika povodně se dle veřejné povodňové mapy pozemek nachází ve 2. zóně s nízkým rizikem výskytu povodně/záplavy. Z hlediska inženýrských sítí vedení NN je na hranici pozemku, zdroj vody vrtanou studnou a svedení splaškových vod do vlastní jímky je potřeba vybudovat. V blízkosti pozemku dle zákresu v územním plánu se nachází vedení optického kabelu.
Předností obce Bušín je nejenom její téměř úplná občanská vybavenost, ale také její okolní známá a veřejností vyhledávaná střediska k rekreačnímu využití. Z těch největších za zmínku stojí například do 15-ti minut dojezdové vzdálenosti Horský resort Buková Hora s Trialparkem Bukovka se sjezdovkami k lyžování nebo v létě pro vyznavače jízdy na horských kolech, do 30-ti minut vzdálený Skiareál Dolní Morava se zajímavostmi "Stezky v oblacích", bobové dráhy nebo nejdelšího visutého mostu na světě Sky Bridge 721, případně do 40-ti minut dojezdu na Vodní nádrž Pastviny.
Zájemcům o informace k prodávanému pozemku nebo k pomoci s financováním jeho koupě s využitím úvěru doporučujeme kontaktovat makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
631 000
Poznámka
Po slevě.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1258
Datum aktualizace
10.07.2024
K dispozici od
19.06.2024
Umístění objektu
Centrum obce
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Datum nastěhování
19.06.2024
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1276
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec