KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 2769 m2 , okres Kutná Hora

Stavební parcelaStavební parcela
2 790 000 včetně provize, právního a hypotečního servisu a poplatků
Lokalita
Okres Kutná Hora
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 420230192
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 17.09.2023
Prodej pozemku pro bydlení 2.769 m2 v obci Třebětín u Ledče nad Sázavou
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej pozemku pro bydlení 2.769 m2 v obci Třebětín u Ledče nad Sázavou

Dobrý den.

Nabízíme vám k prodeji atraktivní nemovitost s velkým potenciálem pro investory i pro soukromé osoby. Tato nemovitost se nachází na okraji obce Třebětín nedaleko Ledče nad Sázavou. Jedná se o mírně svažitý, na jih orientovaný pozemek, územním plánem určený pro bydlení.

S celkovou plochou 2.769 m² dává pozemek možnosti využití pro vlastní výstavbu rodinného domu s opravdu velkou zahradou nebo sadem.

Je zde potenciál rozdělit pozemek na 3-4 stavební parcely. Na jedné z nich si postavíte dům a další parcely zpeněžíte. Na pozemku momentálně stojí stavba se zastavěnou plochou 40 m² bez čísla popisného a je využívána jako rekreační objekt. V interiéru najdete dva pokoje a kuchyni. Objekt je podsklepený, ve štítu je vstup na půdu. Do domku býval zaveden přívod vody z kopané studny, která je na pozemku. Momentálně je přípojka zaslepená. V budově není koupelna ani WC (majitelé zde užívají pouze chemické WC) - kanalizace zde není a je tedy třeba si zřídit septik). Na vaření je zde využíván sporák na propanbutanovou lahev. Po dobu výstavby rodinného domu na pozemku tedy můžete mít v tomto domku zázemí pro sebe nebo pro stavební firmu. A to po celý rok. V místnostech jsou kamna na pevná paliva.

Nebo využijete pozemek pro vlastní rekreaci? Láká vás mít velkou zahradu pro soběstačné pěstování ovoce a zeleniny? Věřím, že vymyslíte i další způsoby využití této nemovitosti. Proto zde uvádíme, že tato nemovitost nabízí široké možnosti pro využití nebo výstavbu. A je jen na vás, jak její potenciál využijete.

Jedním z hlavních lákadel této nemovitosti je její výhodná poloha. Nachází se v klidné a příjemné lokalitě, která je dobře dostupná po silnici a autobusem. To umožňuje snadný přístup a pohodlnou dopravu.

Další výhodou této nemovitosti je dostupnost vody ze studny a přípojka elektřiny. Elektřina je k dispozici ve standardních napětích 230 V a 380 V. K dispozici je tedy i motorový proud pro připojení stavebních zařízení. Elektřinu, která je vedena přes pozemek vzduchem, může nový vlastník nechat uložit do země. Jednání s vlastníkem distribuční sítě už probíhalo a mělo by jím být z části hrazené.

Další výhodou této nemovitosti je přístup po asfaltové vozovce. To znamená, že přístup k nemovitosti je snadný a bezproblémový. Informace o obci najdete na stránkách obce trebetin.cz.

Celkově lze říci, že tato nemovitost nabízí skvělou investiční příležitost s ohromným potenciálem a výhodnou polohou. Investoři mohou využít možnosti výstavby více domů nebo pozemek rozdělit a zasíťovat a následným rozprodejem získat zajímavou návratnost investice. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
2 790 000
Poznámka
Včetně provize, právního a hypotečního servisu a poplatků
Poplatky
Včetně poplatků
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
420230192
Datum aktualizace
17.09.2023
Umístění objektu
Okraj obce
Zastavěná plocha m2
40
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Plocha zahrady m2
2729
Užitná plocha přízemí m2
40
Podlaží podzemní
1
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
2769
Voda
Voda - studna
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec