KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 2276 m2 , okres Příbram

Stavební parcelaStavební parcela
4 984 440 Uvedená cena je minimální požadovaná. Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce. Právní servis zajištěn.
Lokalita
Okres Příbram
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 12582
Datum vložení včera
Datum aktualizace včera
Prodej pozemků pro bydlení o výměře 2.276 m2 v Klučenicích, okres Příbram, poblíž vodní nádrže Orlík
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname: phone: lname: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej pozemků pro bydlení o výměře 2.276 m2 v Klučenicích, okres Příbram, poblíž vodní nádrže Orlík

V exkluzivním zastoupení vlastníka vám nabízíme ke koupi stavební pozemky pro bydlení o celkové výměře 2.276 m2 v obci Klučenice, která se nachází v blízkosti vodní nádrže Orlík ve Středočeském kraji, okrese Příbram.

Prohlídkové dny této nemovitosti se budou konat v pátek 12. 7. a v sobotu 13. 7. 2024 v předem domluvených časech. Vámi preferovaný termín a čas prohlídky si, prosím, rezervujte předem, ideálně již ve vaší poptávce na tento inzerát nebo telefonicky u příslušného makléře. Uvedená cena je minimální požadovaná. Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce dle stanovených pravidel a kritérií vlastníka.

Pozemky jsou dle platného ÚP obce zařazeny do zóny B - Plochy bydlení, s hlavním využitím pro bydlení v rodinných domech. Přípustné je i využití pro výstavbu bydlení v menších bytových domech, pro užitkové zahrady, samozásobitelské hospodářství, menší obchody, provozovny služeb a řemesel, malá rekreační a sportovní zařízení (vč. rodinných bazénů a prvků zahradní architektury), parkovací stání, garáže apod. Celková zastavitelnost plochy činí maximálně 35 %. V zastavěném území nelze nově oddělit pozemek pro další hlavní stavbu menší než 800 m2.

Parcely jsou přístupné po obecní zpevněné komunikaci, která vede jen k několika místním hospodářstvím, domům a zahradám. Pozemky mají vlastní přípojku elektřiny 220 a 380 V (3 x 25 A), při horní hranici pozemků (v místní komunikaci) je k napojení k dispozici obecní vodovod a kanalizace. Na zahradě je vybudována funkční studna a také solidní zahradní chata a plechová garáž coby praktické technické zázemí.

Pozemky se nacházejí na klidném východním okraji obce, jsou mírně svažité směrem k jihu, a po většinu dne příjemně osluněné. V prostoru zahrady a podél oplocení je vysazeno několik ovocných stromků a okrasných keřů, ke spodnímu okraji pozemků přiléhá pás vzrostlých stromů kolem potoka Klíč, který napájí místní rybníky. Jedná se o pěkné tiché místo s příjemnými výhledy a pohodovou atmosférou.

Obec Klučenice leží v jihovýchodní části příbramského okresu, v pravobřežní oblasti podél Orlické přehradní nádrže na řece Vltavě, nedaleko rekreačních areálů Podskalí, Radava a Trhovky. V současné době zde žije 500 stálých obyvatel, tento počet s novou výstavbou zvolna narůstá a v letních měsících se sezónně zvyšuje o rekreanty, zejména díky výhodné poloze obce blízko Orlické nádrže a oblasti krásných rozlehlých lesů.

Občanská vybavenost obce zahrnuje kromě obecního úřadu také informační centrum, prodejnu potravin, poštu, základní a mateřskou školu, tělocvičnu, dětské a fotbalové hřiště, galerii venkovského života Hospodářský dvůr, kostel. sv. Jana Křtitele, prodejnu potravin, 2 dobré restaurace, sběrný dvůr aj.

Těšíme se na vás při prohlídce nemovitosti v předem domluveném termínu. Vlastní obhlídka místa je jistě možná, ale neposkytne vám kompletní obraz a všechny důležité informace o nemovitosti. Spolupráce s ostatními realitními makléři na trhu a jejich kupujícími klienty je pro nás s

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
4 984 440
Poznámka
Uvedená cena je minimální požadovaná. Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce. Právní servis zajištěn.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
12582
Datum aktualizace
Včera
K dispozici od
01.08.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
 
Datum nastěhování
01.08.2024
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
2276
Voda
Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec