KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 26380 m2 , okres Nový Jičín

Stavební parcelaStavební parcela
cena u makléře
Lokalita
Okres Nový Jičín
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 6625
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 12.02.2024
Prodej pozemků v obci Trojanovice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fname: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej pozemků v obci Trojanovice

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 26 380 m² v obci Trojanovice, okres Nový Jičín. Tento pozemek je ideální pro stavbu jednoho rodinného domu, neboť na jedné parcele se nachází místo přímo určené pro tuto výstavbu. Celý soubor pozemků je rozdělen na trvalý travní porost, lesní pozemky a zahradu, čímž nabízí širokou škálu možností pro využití.

Na vedlejší parcele je také možnost přikoupit starší rodinný dům po částečné rekonstrukci. Tato možnost poskytuje ideální příležitost pro ty, kteří preferují rychlý přesun do nového domova bez nutnosti čekání na dokončení stavby. Dům nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a je vhodný jak pro rodiny, tak pro jednotlivce.

Pozemek se nachází v klidné části obce Trojanovice, což zaručuje klidné a příjemné bydlení ve spojení s přírodou. Díky své rozloze je zde dostatek prostoru pro relaxaci, zahradničení či jiné aktivity na čerstvém vzduchu. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, která nabízí vynikající dostupnost k veřejné dopravě, obchodům a službám. V blízkosti se nachází také škola, školka a další veřejné instituce, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Pozemky jsou vhodné jak pro soukromou rekreaci, tak i pro investiční účely. Výhled do okolní přírody a klidná atmosféra jsou nezaměnitelnými přednostmi této nemovitosti. Celková plocha pozemků nabízí neomezené možnosti pro vlastní realizaci snů a přizpůsobení podle vlastních představ. Bezprostřední okolí je tvořeno příjemnými sousedy a přátelskou komunitou, což zaručuje příjemné bydlení v harmonii s okolím.

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto pozemku a zrealizovat své bydlení přesně podle svých představ. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
6625
Datum aktualizace
12.02.2024
Umístění objektu
Okraj obce
Vybaveno
Ne
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
26380
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec