KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, jiný, m2 v Novém Boru, okres Česká Lípa

5 850 000
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Nový Bor
Ulice Třebízského
Informace o nabídce
Číslo zakázky 7445
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 15.02.2024
Prodej, průmyslový objekt, Nový Bor
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: fullname: email:

Popis nemovitosti

Prodej, průmyslový objekt, Nový Bor

Máme tu pro Vás jedinečnou investiční příležitost v srdci Nového Boru. Nabízíme Vám prodej objektu, který je kompletně určený k rekonstrukci, ale s velkým potenciálem a mnoha možnostmi využití. Tato nemovitost je rozdělena do 21 jednotek, které jsou ideální pro investory hledající výnosné projekty.

Dispozičně je objekt rozdělen do 4 NP + 1 PP. Z toho je 10 jednotek označeno jako byt, 8 jednotek jako nebytový prostor, 2 jednotky jako garáž a 1 jednotka jako dílna. Při rekonstrukci máte úžasnou příležitost vytvořit například nájemní dům s možností následného pronajímání. Investice do bytových jednotek v této lokalitě se ukázala jako velmi atraktivní a může přinést dlouhodobý stabilní příjem. Další možností je např. vytvořit kombinaci bydlení a podnikání, kde část objektu bude sloužit pro výrobní nebo skladovací účely.

Objekt je napojen na vodovodní řád, veřejnou kanalizaci, plyn a elektrickou energii. Vytápění může být řešeno ústředním vytápěním nebo po podlažích lokálně. Celková plocha je 977 m2, z toho 1 NP má 589 m2, 2 NP má 176 m2, 3 NP má 108 m2 a 4 NP má 104 m2.

Lokalita je naprosto ideální – nachází se nedaleko centra města, což znamená snadnou dostupnost veškerých obchodů, služeb a veřejné dopravy. Územní plán tuto lokalitu jasně vymezuje jako zónu bydlení, což zajišťuje dlouhodobou perspektivu a rozvoj. Nemovitost se nachází v lokalitě, která je vymezena dle ÚP jako plochy bydlení v rodinných domech - městské a příměstské. Pro kolaudaci na bytový (nájemní dům) je potřeba změna územního plánu.

Představte si možnosti, které Vám tento objekt nabízí. Staňte se majitelem nemovitosti s vysokým potenciálem zhodnocení, a to díky různým variantám využití, které můžete naplánovat a realizovat. Buďte středem nového bydlení, pracovních prostor nebo obchodního centra – a zároveň si zajistěte dlouhodobý příjem z pronájmů.

Náš tým odborníků Vám rád pomůže s plánováním a realizací rekonstrukce. Jsme tu, abychom Vás provedli každým krokem, abyste dosáhli maximálního potenciálu této investice. Můžeme Vám poskytnout rady ohledně moderních trendů v bytovém a nebytovém segmentu, které Vám pomohou dosáhnout optimálního výsledku. Ve fotogalerii se podívejte na prostorové uspořádání jednotlivých podlaží pomocí půdorysů a díky vizualizaci si můžete udělat obrázek o budoucí možné podobě bytových jednotek.

Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost. Kontaktujte nás co nejdříve a domluvte si osobní prohlídku tohoto zajímavého objektu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
5 850 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
7445
Datum aktualizace
15.02.2024
Druh objektu
Smíšená
Zastavěná plocha m2
852
Užitná plocha m2
977
Počet podlaží objektu
4
Počet míst k parkování
2
Elektřina
Elektro - 230 V
Topení
Lokální plynové
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Podlaží podzemní
1
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice