KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 92 m2 v Brozanech nad Ohří, okres Litoměřice

smíšenásmíšená
3 498 000
Lokalita
Okres Litoměřice
Obec Brozany nad Ohří
Ulice Kozí 49
Informace o nabídce
Číslo zakázky 11847
Datum vložení 01.05.2024
Datum aktualizace 01.05.2024
Prodej rekreačního domu v Brozanech s možností trvalého bydlení
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fname: email: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej rekreačního domu v Brozanech s možností trvalého bydlení

Jestli jste se rozhodli, že potřebujete „něco na víkend“, v hezké přírodě a kousek od Prahy, navíc s úvahou o pozdějším trvalém bydlení, mám pro vás dobré řešení.

Nabídla bych vám zděný domek s vlastním pozemkem, tak akorát velký a nenáročný na údržbu, ihned k nastěhování. Dům je napojen na všechny sítě (obecní voda, kanalizace a elektřina). Celková výměra pozemku je 190m2 včetně zastavěné plochy domu 79m2.

Stavení má praktickou dispozici 3kk a přípravu na další obytný pokoj. V přízemí se nachází hlavní obytná místnost (17 m2) s kuchyňskou linkou a krbovými kamny, které slouží jako hlavní zdroj vytápění. Koupelna je společná s toaletou, je zde prostorná rohová vana, na chodbě boiler a místo pro pračku. Spodní část domu je původní, s výškou stropu 2,5 m. Stěny jsou místy silné i 65 cm, a tak obydlí i v letních měsících udržuje příjemné klima. Patro je přístupné po samostatném schodišti a naleznete zde dvě místnosti – průchozí pracovnu 10 m2 a navazující ložnici 19 m2. V patře se započalo s přípravou na další samostatnou obytnou místnost. Dům má u vstupu krytou verandu k uskladnění např. dřeva a také prostornou dílnu (16m2) se samostatným vstupem zvenčí. Podkroví domu je zcela nevyužité a nabízí příležitost k další přestavbě.

Do obce Brozany nad Ohří, kde se nemovitost nachází, přijedete ze severní části Prahy za půl hodinky. Podstatná část cesty v délce 45 km vede po dálnici s krásnými výhledy na horu Říp nebo hrad Házmburk s kulisami Českého středohoří. Od sjezdu z dálnice je to jen 3,5km do cíle. Dům je postaven na kraji obce, v klidné části a má ideální orientaci ke světovým stranám. Ostatně podívejte se do fotogalerie, příroda a klid pomohou odpočinout od ruchu velkoměsta. Na zahradě u domu je také kryté venkovní posezení, kde můžete s přáteli grilovat a také zpevněná plocha pro zaparkovaní vašeho automobilu s vjezdovou bránou.

Na zahradě je kopaná studna, která dnes může sloužit pro užitkovou vodu. Přímo do domu je zavedeno internetové připojení - optický kabel.

Brozany nad Ohří jsou městysem a mají kompletní občanskou vybavenost, tedy je zde několik obchodů, restaurace, pošta, ZŠ i MŠ, praktický lékař, SK Sokol s fotbalovým stadionem, vyhlášená jahodárna Brozany. Dopravu zajišťují pravidelné autobusové linky směrem do Litoměřic, Roudnice nad Labem, Slaného a Prahy.

Pokud máte k nabídce jakékoliv otázky, ráda Vám je zodpovím nebo se můžeme na dům rovnou společně zajet podívat. Těším se na Vás.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
3 498 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
11847
Datum aktualizace
01.05.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
4 pokoje
Zastavěná plocha m2
79
Užitná plocha m2
92
Plocha parcely m2
190
Počet podlaží objektu
2
Počet parkovišť
1
Počet garáží
Zástavba
Obytná
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Plocha zahrady m2
111
Rok kolaudace
1945
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad
Kanalizace
Plyn
Individuální
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry