KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 110 m2 v Březolupech, okres Uherské Hradiště

smíšenásmíšená
3 490 000
Lokalita
Okres Uherské Hradiště
Obec Březolupy
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1639
Datum vložení 22.04.2024
Datum aktualizace 22.04.2024
Prodej rodinného domu Březolupy
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu Březolupy

Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům s podkrovím o jedné bytové jednotce 5+1 s příslušenstvím ( 110 m 2 ) a menší zahrádkou , který je postaven cca v 30-letech ze smíšeného zdiva v klidné části obce Březolupy. Dům je připojen ne elektřinu, plyn a kanalizaci. Voda vlastní z vrtané studny z hloubky cca 20m. Rozvody v domě jsou nově udělané. Topení je ústřední plynové nebo krbem na TP. Ohřev TV prostřednictvím plynového bojleru. Okna plastová, strop dřevěný, podlahy prkenné nebo OSB desky s podlahovinou. Na pozemku je postavena stodola sloužící jako sklad. Vše funkční určeno k okamžitému užívání.
Obec Březolupy leží na důležité spojnici měst Zlín a Uherské Hradiště, nedaleko pak jsou další větší města Napajedla, Otrokovice a Uherský Brod. Poloha obce je proto výhodná z důvodu dopravní dostupnosti při dojíždění do zaměstnání, ale i nemocnic, úřadů, škol vyšších stupňů a kulturních zařízení. Březolupy sousedí katastrálním územím s devíti sousedními obcemi. Jmenovitě to jsou: Topolná, Bílovice, Částkov, Svárov, Nedachlebice a Zlámanec z okresu Uherské Hradiště, Bohuslavice, Šarovy a Komárov pak z okresu Zlín.
Březolupy mají v současnosti 1674 obyvatel ( k 1.1.2020 ) Má samostatný obecní úřad I. stupně s matrikou, úplnou Základní školu s devíti ročníky, Mateřskou školu se třemi třídami, poštu, zdravotní středisko, Místní knihovnu. Dále víceúčelovou halu, v níž se sportuje, ale konají se zde i kulturní vystoupení, Autokemp Slovácko, střelnici, Stanici technické kontroly, Dům zahrádkářů s pálenicí a moštárnou, Zahrádkářskou kolonii, sběrný dvůr, Farní kostel a hřbitov. Dále se v obci nachází obchodní dům Jednota COOP a tři hospůdky, z nichž ve dvou se vaří, máme zde i několik autoopraven a ubytovnu. V centru najdete také plochou dráhu a fotbalové hřiště, v kempu tenisový kurt a hřiště na plážový volejbal, za halou, školou a školkou pak dětská hřiště.
Mezi tradiční události patří zejména jarní a podzimní auto-moto burza, říjnové Slovácké hody s právem, srpnová Březolupská pouť, vánoční jarmark s obecní zabijačkou a koštem slivovice, zimní fašank, podzimní beseda se dříve narozenými spoluobčany, turnaje ve volejbale a halovém fotbale.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
3 490 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1639
Datum aktualizace
22.04.2024
K dispozici od
22.04.2024
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Smíšená
Dispozice
5 a více pokojů
Zastavěná plocha m2
62
Užitná plocha m2
110
Plocha parcely m2
410
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Rok kolaudace
2007
Datum nastěhování
22.04.2024
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Dobrý
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec