KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1676 m2 ve Vraném nad Vltavou, okres Praha-západ

Stavební parcelaStavební parcela
15 000 000
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Vrané nad Vltavou
Ulice Vltavská 249
Informace o nabídce
Číslo zakázky 12545
Datum vložení 26.06.2024
Datum aktualizace 26.06.2024
Prodej rovinatého pozemku s výhledem na řeku ve Vraném nad Vltavou!
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname:

Popis nemovitosti

Prodej rovinatého pozemku s výhledem na řeku ve Vraném nad Vltavou!

Hledáte příjemné místo k bydlení s výhledem na řeku, mimo záplavovou oblast, s dobrou dostupností do Prahy, ale také na stěžejní výpadovky? Pak jste na tom správném místě! V zastoupení vlastníků nabízím jedinečný stavební pozemek pro stavbu 1-2 objektů k bydlení ve Vraném nad Vltavou.

Zmiňovaný pozemek o výměře 1676 m2 je rovinatý a momentálně se na něm nachází rodinný dům, garáž a kůlna. Přestože se parcela nachází u řeky, navíc s nádherným výhledem, nenachází se v povodňové zóně. Díky vodnímu dílu Vrané nad Vltavou zde nebyla velká voda ani v roce 2002. Vzhledem k velikosti pozemku je zde dostatek prostoru pro vybudování rodinného domu, posezení, bazénu či koutku pro sportovní aktivity.

Na pozemek je zavedena elektřina, voda je zde k dispozici ze studny, která má dle majitelů nevyčerpatelný zdroj vody, odpad je řešen formou jímky. Vodovod a kanalizace je ukončen asi 80m od pozemku, obec má v budoucnu plán sítě dobudovat.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům či rekreační objekt. Minimální velikost nově odměřeného stavebního pozemku pro stavbu nového rodinného domu musí být 800 m2. Maximální výšková hladina zástavby: 2+P (2 nadzemní podlaží plus obytné podkroví), maximálně 1 podzemní podlaží. Výška staveb musí respektovat výškovou hladinu okolní zástavby. Koeficient zastavění pozemku: 40%, koeficient zeleně: 50%. U staveb rodinných domů je požadováno jednoduché tvarové řešení střech, s vyloučením velkých množství vikýřů a vyloučením historizujících a zdobných prvků.

Pozemek lze rozdělit na dva pozemky, kde lze postavit dvě novostavby, případně ponechat původní dům a oddělit část pozemku pro další stavbu.

Přesné znění územního plánu Vám rád poskytnu.

V blízkosti nemovitosti najdete základní i mateřské školy (ve Vraném n. Vlt. či Měchenicích), obchody, restaurace, lékárnu i poštu. Nedaleko nemovitosti se nachází nespočet míst, které vybízejí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu. Nejbližší obchody s potravinami jsou BALA či EDEN - obojí ve Vraném n. Vlt. Do Vraného jezdí rozvoz potravin Rohlík.

Z vlakové stanice se dostanete za pouhých 16 minut do pražských Modřan /linka S8), odkud máte do centra tramvajové spojení. Na nedaleký nájezd na Pražský okruh, neboli D0 se dostanete autem za 10 minut.

V případě zájmu Vám rád poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
15 000 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
12545
Datum aktualizace
26.06.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
1945
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1676
Voda
Voda - studna
Odpad
Jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry