KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1133 m2 , okres Opava

Stavební parcelaStavební parcela
2 118 710
Lokalita
Okres Opava
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 5061
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 11.02.2024
Prodej stavebního pozemku 1133 m2, Kyjovice u Opavy
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: email: fullname: fname:

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 1133 m2, Kyjovice u Opavy

Exkluzivně zastupujeme majitele a nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o rozloze 1133 m² v klidné části Kyjovic u Opavy.
Lokalita je plánována pro výstavbu rodinných domů podle místního územního plánu. V ceně je zahrnuta projektová dokumentace inženýrských sítí, která je v závěrečné fázi zpracování a bude předána novému vlastníkovi po dokončení. Náklady na samotné zřízení sítí nejsou zahrnuty v ceně pozemku. Podle rozpočtu z roku 2022 jsou odhady nákladů na infrastrukturu kolem 388 Kč/m² (voda, elektřina a kanalizace).

Výjimečná lokalita v Kyjovicích spojuje pohodlí venkovského života s vynikající občanskou vybaveností. Nachází se v klidném a malebném prostředí, obklopeném přírodou a zelení, což poskytuje ideální prostředí pro klidný a harmonický život.
Tato lokalita vyniká svou výbornou občanskou vybaveností, která uspokojí potřeby všech členů rodiny. V blízkém okolí najdete kvalitní školy, školky a hřiště pro děti, což činí tuto lokalitu ideálním místem pro rodiny s dětmi. Navíc jsou zde také sportovní zařízení, cyklostezky a procházky v přírodě, což poskytuje skvělé možnosti pro aktivní životní styl.
Obchody, restaurace a další služby jsou snadno dostupné, což přidává pohodlí každodenního života. Místní komunita je přátelská a udržuje příjemnou atmosféru, což podporuje pocit společenství a bezpečí. Celkově je tato lokalita ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci klidu venkova s moderní občanskou vybaveností pro plnohodnotný a kvalitní život.

Dostupnost autem z Ostravy je 25 minut, dálniční přípojka Klimkovice je vzdálená 10 minut. Naše hypoteční a úvěrové specialisty rádi připraví návrh nejvhodnějšího financování přímo pro Vás. Pro více informací neváhejte kontaktovat našeho makléře. Děkujeme.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
2 118 710
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
5061
Datum aktualizace
11.02.2024
Umístění objektu
Centrum obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1133
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec