KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 4617 m2 , okres Plzeň-sever

Stavební parcelaStavební parcela
cena u makléře
Lokalita
Okres Plzeň-sever
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 22072
Datum vložení 20.05.2024
Datum aktualizace 20.05.2024
Prodej stavebního pozemku, 4617 m2, Černíkovice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: email:

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku, 4617 m2, Černíkovice

Stavební pozemek k bydlení s investičním potenciálem v Černíkovicích

Máme pro vás jedinečnou příležitost k získání stavebního pozemku ideálního pro rodinné bydlení či investiční účely. Tento pozemek o rozloze 4617 m2 se nachází na okraji malebné obce Černíkovice a má možnost rozdělení až na 4 stavební parcely. Své nové domovy můžete začít budovat ihned!

Pozemek je rovinatý a lemován nižším porostem a ovocnými dřevinami, což přispívá k příjemnému venkovskému prostředí. Nachází se v ploše BV – bydlení venkovské – dle Územního plánu, což zaručuje klidné a harmonické prostředí pro váš nový domov.

Zákonné požadavky na výstavbu na tomto pozemku stanovují dodržování charakteristických rysů urbanistické kompozice a architektonických kvalit objektů. Transformace historické parcelace zajistí, že nové stavby budou vkusně začleněny do okolního prostředí.

Maximální povolená plocha zastavění jedné stavební parcely je 25%. Objekty mohou dosahovat 1.NP nebo obytné podkroví, což zajišťuje estetický vzhled celé oblasti.

Elektrický proud je již přiveden k hranici pozemku, což usnadňuje připojení infrastruktury a stavební práce. Základní občanská vybavenost je v dosahu ve městě Kožlany pouhých 4 minut jízdy autem, zatímco ve městě Kralovice, které je vzdálené 8 minut, najdete veškeré potřebné služby. V okolí se rozprostírá příroda a nedaleko teče řeka Berounka, což nabízí skvělé možnosti pro volnočasové aktivity.

Nechte své plány na nový domov či investici ožít na tomto jedinečném pozemku! Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
22072
Datum aktualizace
20.05.2024
Umístění objektu
Okraj obce
Doprava
Silnice
Komunikace
Asfaltová
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
4617
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec