KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 6111 m2 , okres Hradec Králové

Stavební parcelaStavební parcela
cena u makléře
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1304
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 15.02.2024
Prodej, výjimečný pozemek, pro bydlení, 6.111 m2, Hradec Králové, Kopec Sv. Jana.
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fullname: email: fname:

Popis nemovitosti

Prodej, výjimečný pozemek, pro bydlení, 6.111 m2, Hradec Králové, Kopec Sv. Jana.

REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení vlastníka přinášíme skvělou příležitost vlastnit jedinečný pozemek s celkovou výměrou přes 6.111 m2 pro stavbu skutečně výjimečného rodinného domu v lokalitě Kopec Sv. Jana.

Registrovaná územní studie umožňuje na pozemku postavit solitérní vilu o dvou podlažích se zastavěnou plochou až 1.500 m2. Infrastruktura, jako jsou voda, plyn, kanalizace a elektřina, jsou již provedeny.

Tento pozemek je naprosto unikátní a v Hradci Králové nelze najít, byť jen srovnatelný pozemek svou lokalitou, dispozicí a parametry.

Nabízený pozemek je zcela výjimečný minimálně s ohledem na tyto charakteristiky:

Rozloha: S rozlohou 6.111 metrů čtverečních je tento pozemek dostatečně prostorný jak pro umístění velkorysé stavby, tak pro vytvoření zahradních a rekreačních ploch podle vašich představ.

Exkluzivní poloha: Nachází se v jedné z nejprestižnějších částí Hradce Králové, která je územním plánem s územní studií určena ke výstavbě reprezentativních domů. Nabízený pozemek však disponuje největší výměrou i možnou zastavěnou plochou.

Výhledy a orientace: Z mírně svažitého pozemku se naskýtají úchvatné výhledy na okolní krajinu, které zvýrazní eleganci vaší nové vily. S orientací pozemku na jižní stranu získáte maximální využití slunečního svitu po celý den. Navíc si budete moci vychutnávat pohled na malebnou soustavu rybníků a rozlehlé lesy s nekonečnými turistickými a cyklistickými stezkami, které vás pozvou k průzkumu přírody a relaxaci. Regulativa výstavby neumožňují na sousedních pozemcích východně a jihovýchodně od pozemku žádnou další výstavbu. S ohledem na orientaci pozemku a vily si budoucí majitel dopřeje unikátní výhled pouze na louky, pasoucí se koně, lesy a rybníky. Nebude ani v budoucnu omezen žádnými sousedními stavbami

Stavební možnosti: S touto prostornou parcelou máte neomezené možnosti pro navržení a výstavbu velkorysé vily o zastavěné ploše prvního podlaží až 1.500 m2 . Architekti zde najdou volnost a prostor pro realizaci nejširší škály designů a konceptů.

Kompletní infrastruktura: Pozemek je již vybaven nezbytnou infrastrukturou, včetně přípojek vody, elektřiny a kanalizace, což vám ušetří čas a náklady spojené s jejich zajištěním.

Toto je zcela výjimečná příležitost stát se majitelem nejprestižnějšího pozemku v Hradci Králové. Nenechte si tuto jedinečnou možnost uniknout.

Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1304
Datum aktualizace
15.02.2024
K dispozici od
07.06.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Datum nastěhování
07.06.2023
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
6111
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec