KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1170 m2 v Hradištku, okres Praha-západ

Stavební parcelaStavební parcela
5 990 000 vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Hradištko
Ulice Četnická 137
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0811
Datum vložení 21.04.2024
Datum aktualizace 22.04.2024
Prodej zasíťovaného stavebního pozemku, Hradištko, Praha-západ
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: fname: lname:

Popis nemovitosti

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku, Hradištko, Praha-západ

Hledáte pozemek na nádherném místě, na kterém můžete ihned začít stavět? Pak pro vás máme tuto příležitost: rovinaté pozemky s výhledy na meandr Vltavy v obci Hradištko, Praha-západ. Pozemky mají výměru 1.170m2 a najdete je na rohu ulic Chatařská a Nad Roklí. Z celkových 10 pozemků jsou k dispozici poslední 2 pozemky (označené 2 a 3).
Na pozemku je možné postavit rodinný dům o dvou nadzemních podlažích včetně podkroví s maximální výškou 9 m, možnost zastavitelnosti je až 20% plochy pozemku. Pozemky jsou napojeny na elektřinu a vodovod. Kanalizace v obci není a je řešena lokální ČOV. Přístupová cesta k pozemkům je obecní.
Je málo tak nádherných lokalit jako je Hradištko. Jednak je zde absolutní klid, který je základem dobrého pocitu z bydlení. Dále máte kolem sebe dechberoucí přírodu kolem Sázavy a Vltavy, díky které si můžete vychutnávat procházky, běh, kolo nebo venčení pejska jako nikde jinde. Máte hned několik možností kam zamířit, může to být Posázavská stezka, Svatojánské proudy, Přírodní park Střed Čech nebo Slapy. Pak je to občanská vybavenost, kterou Hradištko a okolí nabízí. Najdete tu přímo v obci školku i základní školu, poštu, potraviny, hned několik restaurací a skvělou kávu a dortíky v Café Kandík. Další služby pak jsou ve Štěchovicích, které jsou vzdáleny jen pár minut autem. Výborná je také doprava. Pár minut od pozemku je přímo zastávka autobusu integrované pražské MHD s přímým spojením na Smíchovské nádraží za 39 minut a s intervalem ve špičce každou půlhodinu a o kousek dále ve Štěchovicích je zastávka s intervalem každých 10 minut. A pokud raději cestujete vlakem, můžete se svézt Posázavským pacifikem až do centra Prahy, zastávka je hned ve vedlejších Pikovicích.
Tyto jedinečné stavební pozemky si můžete koupit za 5.990.000,- Kč a je to cena vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků. Koupi lze financovat jednoduše hypotékou. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
5 990 000
Poznámka
Vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0811
Datum aktualizace
22.04.2024
K dispozici od
07.01.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Doprava
Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
1954
Datum nastěhování
07.01.2024
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1170
Voda
Voda - dálkový vodovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry