KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 3135 m2 , okres Brno-město

Stavební parcelaStavební parcela
14 200 000 Cena je včetně provize a právního servisu.
Lokalita
Okres Brno-město
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 043
Datum vložení 08.04.2024
Datum aktualizace 08.04.2024
Slunný pozemek s krásným výhledem
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: phone: email: lname:

Popis nemovitosti

Slunný pozemek s krásným výhledem

Chcete do budoucna bydlet v lukrativní, ale klidné lokalitě, a přesto mít výborně dostupné centrum města Brna? Toužíte relaxovat na prostorné zahradě s krásným výhledem do přírody? Pak je tento investiční pozemek přímo pro Vás.

Tento slunný a rozlehlý pozemek s parcelním číslem 356/1 o celkové výměře 3.135 m² se nachází ve vyhledávané lokalitě Brno-Jehnice, která je známá svou klidnou atmosférou a přitom vynikající dostupností do města Brna. Užijete si zde klidný život s krásným výhledem do okolní zeleně, kde i přesto budete mít vše potřebné na dosah ruky. Pozemek leží v těsné blízkosti zastavitelných ploch, všech inženýrských sítí a dostupné infrastruktury, což nabízí potenciál budoucí výstavby a ideální podmínky pro budoucí rozvoj a výstavbu v této oblasti. Pozemek je přístupný z ulice Plástky. Uliční šíře tohoto pozemku je 14,77 metrů. Délka pozemku činí 77,47 metrů.

Jedná se o zajímavou investici pro případnou budoucí výstavbu v případě rozšíření územního plánu. Podle katastru nemovitostí je nyní tento pozemek veden jako zahrada. Sousední zastavěná lokalita je podle územního plánu zařazena mezi plochy bydlení.

Brno-Jehnice je městská část na severním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Jehnice, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1971. Nachází se kolem Jehnického potoka a její okolí tvoří především zalesněné území Soběšické vrchoviny. Okolí Jehnic je díky svému lesnatému charakteru využíváno jako turistické a rekreační zázemí pro obyvatele Brna. V severní části zasahuje na území Jehnic ochranné pásmo přírodní rezervace Babí doly. Veřejná hromadná doprava je zajišťována v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje městskými autobusovými linkami Dopravního podniku města Brna. Jehnice svým umístěním a kompletní občanskou vybaveností splňují ty nejvyšší nároky pro rodinné bydlení.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
14 200 000
Poznámka
Cena je včetně provize a právního servisu.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
043
Datum aktualizace
08.04.2024
K dispozici od
19.03.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Komunikace
Betonová, dlážděná
Datum nastěhování
19.03.2024
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Zahrady
Celková plocha m2
3135
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec