KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1034 m2 v Divci, okres Hradec Králové

Stavební parcelaStavební parcela
5 687 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Divec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0027
Datum vložení 02.07.2024
Datum aktualizace 02.07.2024
STAVEBNÍ POZEMEK 1 034  M² V DIVCI
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname: lname: phone: fullname:

Popis nemovitosti

STAVEBNÍ POZEMEK 1 034 M² V DIVCI

Hledáte moderní bydlení v srdci přírody, ale stále blízko města? Vybudujte si svůj domov v nově se rozvíjející oblasti pro rodinný život - Divci u Hradce Králové.

Nabízím vám k prodeji stavební pozemek o rozloze 1 034 m2, kde může už brzo stát váš vysněný dům.

Pozemek je obdélníkový, s rovinatým travnatým povrchem, plně zasíťovaný a s přístupem po nové asfaltové silnici – nic vám tak nebude komplikovat výstavbu. Stačí připravit dokumentaci a začít stavět.

Koeficient zastavitelnosti pozemku je 30 %. Můžete si tu postavit samostatný dvoupodlažní dům nebo jednopodlažní dům s podkrovím.

Díky jihozápadní orientaci bude interiér vždy plný světla a slunění na zahradě vám zpříjemní výhledy na lesy a horská panoramata.

Technické parametry
Pozemek je zasíťovaný. Elektřina a voda se nacházejí na hranici pozemku, stejně tak i kanalizace. Pozemek má obdélníkový tvar a travnatý povrch. Podél pozemku vede nově vybudovaná komunikace s vybudovaným vydlážděným vjezdem a parkovacím místem.

Ideální pozemek pro rodinný dům
Ať už sníte o dvoupatrovém domě nebo bungalovu, nejlépe se vám bude stavět na obdélníkovém, rovinatém a hlavně zasíťovaném pozemku. Elektřina, voda i kanalizace jsou hned na hranici pozemku a těžká technika k vám dojede po nové asfaltové cestě.
Vjezd na pozemek je vydlážděný a pozemek je travnatý – blátem se tady při plánování stavby brodit nebudete. Stačí jen zařídit projektovou dokumentaci, zažádat o stavební povolení a můžete stavět.

Moderní lokalita uprostřed přírody
Snídaně v trávě s výhledem na panorama horských vrcholů. A oběd na náměstí ve městě. V Divci se spojuje to nejlepší z bydlení v blízkosti přírody i krajského města. Tahle klidná obec leží jen 10 minut od Hradce Králové – tam i zpátky dojedete autem, MHD i na kole.
Je tu multifunkční a dětské hřiště, obchody, školka a škola jsou ve 3 km vzdáleném Černilově. Podle územního plánu se občanská vybavenost obce bude dál rozrůstat – a prozatím se zabavíte u rybníka, na golfu nebo cyklostezce.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
5 687 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0027
Datum aktualizace
02.07.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
1900
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1034
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec