KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 800 m2 v Hostovlicích, okres Kutná Hora

Stavební parcelaStavební parcela
1 074 400
Lokalita
Okres Kutná Hora
Obec Hostovlice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky JK230108
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 05.11.2023
Stavební pozemky Hostovlice. 10 minut od Čáslavi
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname:

Popis nemovitosti

Stavební pozemky Hostovlice. 10 minut od Čáslavi

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemky v obci Hostovlice.

Tyto pozemky leží v intravilánu obce a můžete koupit 805m2 ale i 6 515m2 nebo různé varianty mezi tím, takže tato nabídka uspokojí zájemce o menší, i větší stavební parcely.

Zasíťování se právě řeší - obec má novou kanalizaci, vodovod a také je k dispozici plyn, se kterým ale budoucí projekt napojení pozemků nepočítá. Projekt a stavební povolení k přípojkám je součástí ceny, samotná realizace je na domluvě.
 
Hostovlice leží nedaleko Čáslavi nebo krásného zámku Žleby. Dobrá dopravní dostupnost je i do Pardubic, Kutné Hory nebo Chrudimi.
 
Autobusová doprava také slouží školním dětem a studující mládeži pro dopravu do škol. Do základních škol žáci dojíždějí převážně do Potěch, dále do Žlebů a Čáslavi. Studenti středních škol pak nejčastěji dojíždějí do Čáslavi nebo Kutné Hory.
 
Co se týče občanské vybavenosti, je v budově Obecního úřadu umístěna pobočka České pošty, která slouží i blízkému okolí, dále pak Koloniál Musil - obchod s potravinami, Velocentrála - obchod s koly a cyklistickými potřebami a dva autoservisy. U areálu bývalého Zemědělského družstva se nachází Mlékomat zásobovaný místním farmářem.
 
Místní hostinec, který je umístěn v areálu ČSCH hledá momentálně provozovatele.
 
V obci působí několik místních spolků, které pořádají různé sportovní či kulturní akce, jenž svým významem přesahují rámec obce. Český svaz chovatelů pořádá zimní výstavu králíků a holubů, Tělovýchovná jednota je mimo jiné pořadatelem tradičního maškarního průvodu, Sdružení dobrovolných hasičů pořádá mimo jiné každoroční stavění máje. Rovněž členové Mysliveckého spolku,kteří pečují o krajinu kolem Hostovlic a Hostovlické ženy jsou velmi aktivní ve své činnosti.
 
Volný čas mohou děti, ale i jejich rodiče trávit na dětském hřišti, kde kromě herních prvků je i asfaltové hřiště s basketbalovým košem. Pro příznivce kulatého míče se u Panského rybníka nachází fotbalové hřiště.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 074 400
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
JK230108
Datum aktualizace
05.11.2023
Umístění objektu
Centrum obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
800
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec