KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, prostor kanceláří, 638 m2 v Smiřicích, okres Hradec Králové

23 999 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Smiřice
Ulice Komenského
Informace o nabídce
Číslo zakázky 003-1
Datum vložení 02.07.2024
Datum aktualizace 03.07.2024
ZREKONSTRUOVANÝ OBJEKT, KDE MŮŽETE ROZJET SVOJE PODNIKÁNÍ
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: lname: email:

Popis nemovitosti

ZREKONSTRUOVANÝ OBJEKT, KDE MŮŽETE ROZJET SVOJE PODNIKÁNÍ

Hledáte objekt, který by doplnil vaše portfolio investičních bytů, ubytovacích zařízení nebo kancelářských prostor? Tak přesně jeden takový na vás čeká jen 10 minut od Hradce Králové – ve Smiřících.

Objekt má platné stavební povolení na výstavbu 10 bytových jednotek. Územní plán ale umožňuje budovu přestavět na kanceláře nebo využít pro ubytování zaměstnanců místních výrobních podniků.

Budova je dvoupatrová a její celková plocha je 638 m2. Přízemí je aktuálně dispozičně rozdělené na 4 byty se samostatnými vstupy a v patře je dalších 10 místností s kuchyní a koupelnami přístupných po schodišti zvenčí budovy.

Objekt leží na pozemku o velikosti 997 m2, kde je parkoviště až pro 16 vozů.


Bydlení pro mladé i pracující

S dostupností vlastního bydlení ve velkých městech to není růžové. Obzvlášť pro mladé kupující. Proto se stále častěji poohlíží po levnějších alternativách – třeba startovacím bydlení, které můžete vybudovat ve Smiřicích.

Na výstavbu 10 bytových jednotek je vypracovaný projekt a vyřízené stavební povolení. Pokud se rozhodnete pustit do výstavby, nebude vás nic zdržovat.

Ve Smiřicích a okolí je taky spousta výrobních firem – pokud byty nechcete prodávat, můžete je pronajímat. Služební byty jsou dnes benefitem číslo jedna.


Ubytování pro zaměstnance

Nechcete se pouštět do větších stavebních úprav? Využijte objekt tak, jak stojí a leží. Jeho stávající dispozice umožňuje provoz hezké ubytovny, třeba pro sezónní brigádníky a zahraniční pracovníky místních podniků.

Územní plán změnu na ubytovnu umožňuje a budova je kompletně vybavená, stačí si vyřídit potřebné papíry. Ve Smiřicích navíc už brzo vyroste nový skladový areál Lidlu – o zájemce o ubytování tak nebudete mít nouzi.

Pro pracovníky, kteří se za prací stěhují i s rodinami, se hodí 3 bytové jednotky v přízemí. Dva byty s dispozicí 1+kk a jeden 3+1, který může dlouhodobě využívat správce objektu.

Pro brigádníky zase skvěle poslouží ubytovací část se 4 pokoji, společnou kuchyní a 2 koupelnami v přízemí a dalších 10 pokojů se společnou kuchyní a 4 koupelnami v patře.


Kancelářské prostory

Poohlížíte se po dobře dostupném sídle pro svou firmu? Budovu jde využít také pro vybudování kancelářských prostor – územní plán umožňuje i tuto variantu.

Pokud obě patra pro své potřeby nevyužijete, můžete spojit dva záměry do jednoho. V patře stačí místnosti zařídit kancelářským vybavením, kuchyňka i toalety už tu jsou. A byty v přízemí můžete pronajmout nebo využít ke služebnímu bydlení.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Objekt v roce 2024 prošel rekonstrukcí zahrnující zateplení a novou fasádu, zateplení stropů, výměnu oken a novou elektroinstalaci. Vytápění zajišťuje elektrokotel, ohřev vody bojlery. Objekt má nový kamerový systém a na parkoviště se vjíždí bránou na dálkové ovládání.


Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena prostoru
23 999 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
003-1
Datum aktualizace
03.07.2024
Druh objektu
Cihlová
Zastavěná plocha m2
360
Plocha užitná m2
638
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
16
Rok kolaudace
2008
Popis prostoru
Kategorie
Typ domu
Přízemní
Druh prostor
Kanceláře
Stav prostoru
Velmi dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice