KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 250 m2 , okres Svitavy

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
4 784 000
Lokalita
Okres Svitavy
Obec skryto
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 00793
Datum vložení 30.05.2024
Datum aktualizace 30.05.2024
Prodej, Rodinné domy,  1755 m², Třebařov
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: email: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej, Rodinné domy, 1755 m², Třebařov

Pokud se zajímáte o bydlení v rodinném domě mimo město, tak doporučujeme si udělat čas na seznámení se s touto nabídkou prodeje nemovitostí v klidné lokalitě obce Třebařov, okres Svitavy. Předmětem je prodej přízemního dvougeneračního domu se dvěma samostatnými garážemi a s větším rovinatým udržovaným pozemkem.
Základní část domu je v 1.NP v dispozici místností 3+1 s příslušenstvím koupelny se sprchovým koutem a samostatné místností s WC. Na části domu byly v r. 2019 vyměněna okna za plastová a z r. 2022 jedna stěna s verandou je zateplena s novou fasádou. V této části domu byly v minulosti před přibližně 15 lety také vyměněny rozvody elektřiny do mědi s následnou opravou vnitřních omítek, výměnou kuchyňské linky, opravou podlah, rekonstrukcí koupelny s bezbariérovým sprchovým koutem a samostatným WC. Zdrojem vytápění a ohřevu teplé vody této části rodinného domu je plynový kotel s rozvodem do radiátorů ve všech místnostech. Jeden ze dvou komínů, který není aktuálně využíván, by mohl sloužit k napojení v případě instalace krbových kamen.
Ve druhé části rodinného domu v 1.NP se samostatným vchodem ze směru z obecní komunikace přes zahradu se nachází obytné prostory v dispozici 2+1 s příslušenstvím druhé koupelny se sprchovým koutem a místností se samostatným WC. I tato část budovy je vytápěna kromě kotle na tuhá paliva samostatným plynovým kotlem, přes který je řešen také ohřev teplé vody.
Z obou částí budovy lze vstoupit do společného dvora s posezením a zděné kolárny, jejíž součástí je po schodech směrem dolů vstup do podsklepení s plochou přibližně 9 m2. Obě části budovy jsou provázány společnou prostornou půdou. Sedlová střecha má krytinu z alukrytových šablon. Po parkování osobních vozidel slouží k domu a kolárně přilehlé dvě samostatné zděné garáže a při potřebě lze parkovat minimálně dalšími 3 auty na prodávaném pozemku za vjezdovou bránou. Celý dům je postaven na kamenných základech s kamennou podezdívkou, venkovní nezateplené stěny mají břízolitovou fasádu s kastlovými dřevěnými okny.
Dům je napojen na všechny sítě včetně zemního plynu, přičemž k odvodu splaškových vod slouží veřejná kanalizace a z minulosti byla část domu s bytem 2+1 napojena také na septik. Kromě využívání pitné vody z veřejného vodovodu na prodávaném pozemku jsou dvě kopané studny. Zahrada kolem domu je kompletně oplocena. Nemovitosti nejsou ničím právně zatíženy. Zájemcům při potřebě platby úvěrem pomůžeme s výhodným financováním. Pro bližší informace a k prohlídce kontaktujte makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
4 784 000
Poplatky
Včetně poplatků
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
00793
Datum aktualizace
30.05.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
300
Užitná plocha m2
250
Plocha parcely m2
1755
Počet parkovišť
1
Počet garáží
2
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Internet
Topení
ústřední plynové, ústřední tuhá paliva
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Plocha sklepa m2
9
Počet sklepů
1
Plocha zahrady m2
1373
Rok rekonstrukce
9
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Velmi dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad
Kanalizace, septik
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je Okres