KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 250 m2 v Dolní Bečvě, okres Vsetín

smíšenásmíšená
5 900 000
Lokalita
Okres Vsetín
Obec Dolní Bečva
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 6684
Datum vložení 20.05.2024
Datum aktualizace 20.05.2024
Prodej rodinného domu v obci Dolní Bečva
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v obci Dolní Bečva

Prostorný dvougenerační rodinný dům se nachází v obci Dolní Bečva – lokalita Rozpité. Je obklopený velkou rovinatou zahradou o ploše 765m² s celodenním sluncem. Příjezd po obecní, zpevněné a celoročně udržované komunikaci.

Stavba z r. 1961 je napojená na obecní vodovod, elektřinu a plyn. Odpady jsou svedeny do jímky, avšak dnes už místem vede veřejná kanalizace a je možné se na ni napojit.
Jedná se o zděnou, celo podsklepenou dvoupodlažní stavbu s podkrovím se stanovou střechou a trapézovým vikýřem, ve kterém lze vybudovat další prostory. Vytápění je řešeno plynovým kotlem (stáří 15let) či kotlem na TP s rozvodem tepla do radiátorů. Ohřev vody přes bojlery pro jednotlivá patra. Střecha bez izolace pokrytá plechem. Komín vyvložkovaný.

V přízemí se nachází zádveří, dále chodba, ze které je vstup do patra, koupelny s WC, komory, pokoje a kuchyně s jídelnou, na kterou navazuje obývací pokoj. Z jídelny je také vstup na velkorysou terasu s dopoledním sluncem a výhledem do zahrady. Druhé patro domu je dispozičně totožné a dům je tak možné obývat spolu s další rodinou či rodiči nebo prostory využít pro podnikání.
Ve sklepních prostorech jsou umístěny kotle. Ostatní místnosti slouží k uložení dřeva, potravin, sportovních a zahradních potřeb a jiných méně používaných věcí. Podzemní podlaží je přístupné z venku přes garážová vrata, tak i po schodech přes obytný prostor domu.

Dům nyní obývají nájemníci, kteří také nemovitost v čase částečně rekonstruovali (výměna plastových oken v I. P., podlahy, terasa, omítky) a stále ji zvelebují a udržují. Nemovitost k bydlení budoucím kupujícím tak bude k dispozici od 1.9.2024. V případě zájmu a dohody s majitelem je možné užívání další travnaté plochy navazující na zahradu.

Nemovitost se nachází v klidné a oblíbené lokalitě, v okolní zástavbě rodinných domů s dobrými sousedy, současně však v dosahu veškeré občanské vybavenosti, která je v docházkové vzdálenosti. Výhodou je také rychlé napojení na hlavní komunikaci směr Slovensko – Rožnov pod Radhoštěm.

Energetický štítek nebyl dodán, tedy uvádíme třídu G.

V případě zájmu o více fotografií či prohlídku mně neváhejte kontaktovat. V rámci našich služeb poskytujeme zajištění a zprostředkování financování kupní ceny v bance se současně nejvýhodnějšími podmínkami či ve vámi preferovaném bankovním ústavu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
5 900 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
6684
Datum aktualizace
20.05.2024
K dispozici od
01.09.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Zastavěná plocha m2
112
Užitná plocha m2
250
Plocha parcely m2
878
Počet podlaží objektu
2
Počet parkovišť
1
Počet garáží
1
Ochrana
CHKO
Zástavba
Obytná
Plocha sklepa m2
70
Počet sklepů
1
Plocha zahrady m2
765
Podlaží podzemní
1
Rok kolaudace
1970
Datum nastěhování
01.09.2024
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Velmi dobrý
Odpad
Septik, jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec