KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 747 m2 , okres Šumperk

Stavební parcelaStavební parcela
1 525 000
Lokalita
Okres Šumperk
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0063
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 03.02.2024
Stavební pozemek, 747 m2 Sobotín
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: fullname:

Popis nemovitosti

Stavební pozemek, 747 m2 Sobotín

Máte rádi přírodu, klid a celkově venkovský život? Právě pro vás mám jedinečnou nabídku stavebního pozemku, který se nachází v malebné vesnici Sobotín.
Tato parcela o rozloze 747 m2 nabízí ideální podmínky pro vaše plány. Inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku, kanalizace je přímo na pozemku. V územním plánu obce je zařazen jako plocha smíšená obytná – venkovská. Tento rovinatý stavební pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu pro trvalé i rekreační využití.
V obci najdete veškerou potřebnou infrastrukturu včetně základní a mateřské školy, zdravotního střediska a obchodu. Co víc, jen kilometr od pozemku se nachází oblíbený Resort Sobotín, který nabízí širokou škálu aktivit, ať už je parné léto nebo pořádná ladovská zima!
Sobotín leží přímo v podhůří Jeseníků a díky své poloze to budete mít blízko do několika lyžařských středisek a k památkám jako je například zámek Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Termální lázně ve Velkých Losinách a spousty dalších zajímavých míst.
Sobotín je skvělým místem pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a klidném životním stylu, aniž by se museli zříci pohodlí města. Tato nabídka je jedinečnou příležitostí, kterou byste neměli propásnout.
Pokud máte zájem o více informací, neváhejte zavolat. Ráda vám poskytnu veškeré potřebné informace a mohu vás osobně provést tímto ideálním pozemkem k výstavbě. Jsem také k dispozici pro konzultace ohledně financování.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 525 000
Poplatky
Včetně poplatků
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0063
Datum aktualizace
03.02.2024
Umístění objektu
Centrum obce
Ostatní
Bezbarierový přístup
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
747
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec