KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 2343 m2 v Benešově, okres Benešov

Stavební parcelaStavební parcela
4 990 000 Cena je za dům včetně dalších dvou stavebních pozemků po cca 1000m2. Ideální pro investory či menší developery.
Lokalita
Okres Benešov
Obec Benešov
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0016
Datum vložení dnes
Datum aktualizace dnes
Vidlákova Lhota - pozemek
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: phone:

Popis nemovitosti

Vidlákova Lhota - pozemek

Hledáte pěkné místo na stavbu Vašeho vysněného domu? Místo obklopené přírodou s výhledem na zalesněné kopce a přesto „co by kamenem dohodil“ od Prahy? Vítejte ve Vidlákově Lhotě, obci ležící přesně v takové lokalitě. Uprostřed Posázaví a necelých 6 kilometrů od města Benešov. Právě zde se jedno takové místo nachází a Vy si jej nyní můžete prohlédnout.

Předmětem nabídky je rozložitý stavební pozemek na samém okraji obce s krásným výhledem do krajiny. A obzvláště na podzim se jedná o výhled přímo luxusní. Pozemek má svažitý charakter a je tak přirozeně zasazen do okolní přírody. Kousek pod zahradou vede cesta, po které za dvě minuty sejdete do Měsíčního údolí. Tím protéká Konopištský potok, jenž se po několika kilometrech v Poříčí vlévá do řeky Sázavy. Na procházky lesem, cyklistiku, houbaření a relax je tato lokalita přímo ideální.

Vedle úžasné lokality se pozemek může pyšnit i velkorysou rozlohou, a to necelými 2400 metry čtverečními. Ve spodní (jižní) části pozemku se nachází stávající dům, který lze buď zrekonstruovat anebo odstranit. Rozhodnutí je pouze na Vás… Kromě stávající stavby je možné na pozemku vystavět další dva rodinné domy, stávající územní plán to umožňuje. A proto by se o tuto možnost mohli zajímat i případní investoři a menší developeři.

Na pozemek se přistupuje z asfaltové komunikace, napojení na ni nebude problém. Vodu vyřešíte studnou, odpady jímkou a vedení elektřiny je přivedeno až na hranici pozemku. Plyn v obci zaveden není.

Ve vsi se samozřejmě nachází hospůdka, dětské hřiště i hřiště na fotbal. Konají se zde také klasické vesnické akce, soutěže, turnaje a zábavy.

Pokud jde o služby, tak veškerou vybavenost naleznete v nedalekém okresním městě Benešov, do kterého se autem dostanete za 6 minut. Nebo autobusem za 10. V Benešově najdete veškeré spektrum služeb, příležitostí k nákupům, sportování či kulturnímu vyžití. V širším okolí dále naleznete např. zámky Konopiště a Jemniště, řeku Sázavu, několik rybníků anebo i golfové hřiště.

Pozemek ve Vidlákově Lhotě se zkrátka už teď těší na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
4 990 000
Poznámka
Cena je za dům včetně dalších dvou stavebních pozemků po cca 1000m2. Ideální pro investory či menší developery.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0016
Datum aktualizace
Dnes
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
1919
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
2343
Voda
Voda - studna
Odpad
Septik
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města