KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on‑line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek? Potřebujete proškolit realitní software Poski REAL?

Pokud vás témata zajímají a máte zájem se dozvědět více, kontaktujte našeho poradce.

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat profil našeho poradce
Zjistit více
Weby pro developerské projekty
Sledujte nás RSS

Realitní statistky 2020: Jak si loňský rok vedl?

I když se může zdát, že loňský netypický rok postižený koronavirovou krizí negativně zasáhl všechny oblasti lidského života, ve světě realit až k tak velkým změnám nedošlo. O domy, byty i pozemky ke koupi je stále zájem, nenastal žádný propad cen a sehnat vysněnou nemovitost je pro některé lidi stále stejně těžké, ne-li těžší. Pojďme se ale podívat na rok 2020 a realitní trh ve statistikách - představíme vám a nejzajímavější čísla z portálu Black-reality.cz.

pohled na prahu

Zveřejněno bylo téměř 25 000 inzerátů

Celkem bylo na webu Black-reality.cz zveřejněno 24 497 inzerátů na domy, byty, pozemky i jiné nemovitosti. Jak dlouho byl průměrně inzerát veřejně vystavený? Než byla stáhnuta, byla nabídka průměrně zveřejněná 13 a půl dne.  Kdo inzeráty zveřejňuje? Součást Black-reality.cz tvoří 219 realitních kanceláří a 2 406 realitních makléřů a makléřek. Inzeráty ale vkládají zdarma i soukromé osoby.

Nejvíce jsou inzerovány domy, jsou také nejdražší

Nejčastěji byly vystavovány nabídky na rodinné domy - v roce 2020 jich bylo celkem 12 220.  Co se týče průměrné ceny nabízené nemovitosti jsou domy také nejdražší. Jejich průměrná cena se pohybovala kolem částky 5 580 000 Kč. Byty přitom průměrně stály 3 320 000 Kč a pozemky 2 000 000 Kč.  Raritou byla nejdražší vystavená nabídka - vila za neuvěřitelných 295 milionů korun.

Developerské projekty